Promotyga liitus Läti Wolti endine turundusjuht

PRESSITEADE

6. juuli 2020

 

Eesti influencer turunduse idufirma Promoty andis teada, et on Läti turu juhiks värvanud endise Wolti Läti turundusjuhi Elīza Jaka.

Viimased kaks aastat on Jaka töötanud Wolt Läti turundusjuhina, aidates Soome idufirmal nullist üheks populaarseimaks toidu kojuveo rakenduseks tõusta. Nüüd on ta asunud Promoty ridadesse, et aidata Eesti startupil kohalik turg võita.

“Elīza on Lätis Wolti brändi tuntuse nullist 90% peale viinud – tal on see kogemus, kuidas kiirestikasvav idufirma Läti turule viia,” selgitas Promoty tegevjuht Aleks Koha valiku tagamaid. “Lisaks ta tugev nii müügis kui ka turunduses, mis on ühe turujuhi jaoks ideaalne profiil.”

Jaka sõnul osutus Promoty puhul atraktiivseimaks ametipositsioonis peituv väljakutse. “Woltis oli mul võimalus üks bränd Läti turul nullist üles ehitada ning näha, kuidas see minu silme ees kasvab,” selgitas ta. “Nüüd on Wolt piisavalt täiskasvanud – tunnen, et mul on aeg võtta vastu uus väljakutse ning aidata Promotyl kasvada.”

Vahetult enne eriolukorda pea pool miljonit eurot kaasanud Promoty on viimastel kuudel aktiivselt tootearendusse panustanud.

“Koostöös Producementiga ehitame platvormi, mis on töökindlam, paremini skaleeritav ja kus on mitmeid uusi funktsionaalsuseid, mida turundajad on meilt korduvalt küsinud,” selgitas Koha. “Sügisel planeerime uue toote lansseerida nii olemasolevatel turgudel kui ka viiel uuel turul: Rootsis, Norras, Taanis, Hollandis ja Leedus.”

Promoty on 2017. aastal asutatud Eesti idufirma, mille loodud platvorm viib kokku brändid ja suunamudijad. Seni on platvormiga on liitunud üle 40 000 sisulooja, 2000 turundaja ning läbi on viidud enam kui 1000 kampaaniat kolmel turul.

Samal teemal: