Promoty tiimiga liitus kvaliteedijuhina Anni Rahula

Seni peamiselt vabakutselisena tegutsenud Anni Rahula liitus Eesti influencer turunduse idufirmaga Promoty, kus asus kampaaniate kvaliteedijuhi positsioonile.

Varem peamiselt artistide manageerimise, Eesti Laulu sotsiaalmeedia haldamise ning erinevate turundusprojektidega tegelenud Anni Rahula alustas tööd idufirmas Promoty, kus tema roll on aidata brändidel läbi viia tulemuslikke influencer turunduse kampaaniaid.

Promoty tegevjuhi Aleks Koha sõnul sai otsustavaks ka Rahula tugev kogemus nii turundaja kui ka sisuloojana. “Usume, et see aitab tal mõlema poole vajadusi mõista ning seeläbi koostöid nii turundajate kui ka sisuloojate jaoks veelgi paremaks teha.”

Rahula sõnul otsustas ta liituda Promotyga, kuna naudib turundusvaldkonnas tegutsemist üle kõige. “Minu jaoks on lisaboonuseks ka see, et tegemist on idufirmaga – juba esimesel päeval sai selgeks, et areng on ettevõttel tohutult kiire ja kõik on pidevas ning positiivses muutuses.”

Varem nii turundaja kui ka sisulooja rollis olnud Rahula sõnul saab ta nüüd aru, kui palju taolised platvormid mõlemale poolele väärtust loovad. “Ootan väga, et saaksin nii brändide kui ka sisuloojate elu oma tööga veelgi mugavamaks teha,” on ta elevil.

Lisaks Promoty kampaaniate haldamisele jätkab Anni ka rahvusvahelise FIFA litsentsiga jalgpallikohtunikuna, mõistes õigust nii Eestis kui ka välismaal. 

Promoty tegutseb Eestis alates 2017. aasta lõpust, sel sügisel laieneti ka Soome ja Läti turule. Platvormiga on liitunud üle 15 800 sisulooja Eestist, 15 200 Soomest ning 4800 Lätist. Kokku on läbi viidud pea 400 kampaaniat brändidega nagu Wolt, River Island, Swedbank ja Circle K. 

Samal teemal: