Promoty õigused sisulooja kontole

Muudatuste tõttu Instagrami platvormil läks Promoty “Logi sisse Instagramiga” asemel üle “Instagram Graph API by Facebook” lahendusele. Seetõttu tuleb sisuloojatel lülituda ärikontole (Creator või Business Profile) ning ühendada see Facebooki lehega. Täpsemad juhised selleks leiad siit!

Promoty süsteem palub sisuloojatelt ligipääsu, et näha 1) postituste statistikat ning 2) jälgijaskonna demograafiat (vanus, sugu, riik ja linn). Sealjuures ei saa Promoty õigust su kontosid hallata, sõnumeid lugeda, postitusi teha või neid muuta – pisut eksitavast nimest hoolimata lubab “Manage Pages” andmetele ligipääsu, kuid ei luba neid muuta või kirjutada. Selleks, et Promoty midagi postitada saaks, vajaks see täiendavat luba (näiteks ”publish_pages”).

Millised õigused sisulooja oma konto ühendamisel Promotyle annab? 👇🏼

“Receive your email address” (email)

annab Promotyle ligipääsu sinu meiliaadessile. See on vajalik, et saaksid meiliaadressiga Promotysse sisse logida ning meilitsi kampaaniate kohta teavitusi saada.

“Access profile and posts from the Instagram account connected to your Page” (instagram_basic)

on vajalik selleks, et Promoty saaks kätte su kasutajanime, bio, profiilipilti ning postitused (jagatud postitused, meeldimised ja kommentaarid). Samad õigused andis Promotyle ka “Logi sisse Instagramiga” võimalus.

“Access insights for the Instagram account connected to your Page” (instagram_manage_insights):

on vajalik, et Promoty saaks ligipääsu statistikale, mida näevad ainult sisulooja konto (Creator Account) ja äriprofiili (Business Profile) omanikud. Promoty kasutab seda kampaaniate parema statistika pakkumiseks. 

“Manage your pages” (manage_pages)

on vajalik, kuna sisulooja Instagrami konto või äriprofiil on ühendatud tema Facebooki lehega läbi Facebook Business Manageri. See luba annab meile välja Instagrami konto, mis sisulooja lehega ühendatud on.

! Pisut eksitavast nimest hoolimata annab see Promotyle loa andmete vaatamiseks, mitte nende kirjutamiseks. See tähendab, et Promoty ei saa sisulooja lehekülgi hallata, postitada või vanemaid postitusi muuta. Kui me seda tahaksime teha, oleks meil vaja täiendavat luba (näiteks publish pages), mida meil ei ole.

“Show a list of Pages you manage” (pages_show_list)

on vajalik selleks, et sisulooja saaks valida lehekülje, mida ta soovib Promotyga ühendada. Siin on vajalik ühendada ainult see Facebooki lehekülg, mis on sisulooja Instagrami kontoga ühendatud. Promoty näeb ainult nende lehekülgede andmeid, kuhu sisulooja on talle ligipääsu andnud.

Promoty süsteem on Facebooki poolt üle vaadatud ning vastab ametlikult kõikidele Facebooki nõuetele. 🙏🏼

Promoty äpp või meie tiim ei saa mitte kunagi, mitte kuidagi sinu kontosid hallata, postitusi teha või muuta. Meie süsteemil pole sisuloojate kontode sisu muutmiseks mitte mingeid õiguseid.

Kui sul on Promoty kohta küsimusi – kas nüüd või edaspidi – võid meile julgelt kirjutada! Aitame sind alati hea meelega 💛

Samal teemal: